Druhy masáží: Klasická masáž Relaxační masáž Havajská masáž
Reflexní masáž Protimigrénová masáž Těhotenská masáž Dornova metoda
Breussova masáž Baňkování Manuální lymfodrenáž Kineziotaping
Masáž horkými mušlemi      

Reflexní masáž zad, šíje, hlavy a chodidel...

Reflexní masáž se liší od klasické masáže tím, že masáží ovlivňujeme reflexní změny, které vznikly a přetrvávají po různých problémech pohybového aparátu a disharmonii organismu. Masáž se provádí bez použití masážních prostředků s cílem odstranit tyto změny na kůži a tkáních. Potřebných účinků masáže dosáhneme prostřednictvím nervových spojů přes reflexní oblouky.
Masáž má velmi pozitivní účinek na funkční poruchy prokrvení, projevuje se změnou teploty pokožky, změnou napětí kůže, změnou respirace, peristaltikou střev aj.
Tato technika se využívá na rychlé odstranění bolestí a na znormalizování stavu při vegetativním podráždění.

Při reflexní masáži zad se stimulují body v oblasti zad, beder a šíje. Přitom se využívá znalostí meridiánových drah, akupunkturních bodů a reflexních ploch (plosek), které jsou energeticky a nervově propojeny s jednotlivými orgány těla. Prostřednictvím speciálních hmatů se stimulují cíleně zvolená místa, a tak se masáží příznivě ovlivňuje fungování konkrétních orgánů.

Reflexní masáž šíje a hlavy je preventivní a léčebná metoda, která pomáhá zbavit se stresu, napětí a únavy. Je skvělou pomocí při psychických a psychosomatických tenzních projevech. Má vitalizující efekt, obnovují se samoléčebné funkce a zároveň vyvolává vnitřní klid.
Reflexní masáž hlavy předchází bolestem hlavy, astmatu, zánětům dutin, migrénám a zvyšuje odolnost proti stresu.
 

 


 

Reflexní masáž zad, šíje, hlavy a chodidel
60 minut 590,- Kč

 

© 2013, Masážní studio Lenka, masáže pro vaše zdraví...