Druhy masáží: Klasická masáž Relaxační masáž Havajská masáž
Reflexní masáž Protimigrénová masáž Těhotenská masáž Dornova metoda
Breussova masáž Baňkování Manuální lymfodrenáž Kineziotaping
Masáž horkými mušlemi      

Masáž horkými mušlemi
rituál TOKORIKI
 


Masáž horkými mořskými mušlemi Tokoriki
pochází z exotického tichomoří. Jedná se o luxusní kosmetické ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Hřejivé mořské lastury a plynulý pohyb masáže napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické polynéské masáže, hydratuje pleť, obnovuje její funkce a omlazuje její vzhled, spouští ozdravné procesy v těle a v mysli. Jedná se o novinku mezi masážemi.

Spa rituál TOKORIKI je relaxační celotělové ošetření speciálními horkými mušlemi Lava Shells, tyto mořské mušle jsou srdcovky vroubkované - za účelem masáže jsou jemně vybroušené a do hladka vyleštěné.

Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, uvolňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a harmonie. Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje. Velmi účinná je tato terapie potřebujete-li zlepšit koncentraci, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.
Nechte se hýčkat exklusivní kokosovou péčí Pure Fiji z Tichomoří.

Kompletní rituál obsahuje:
Aplikaci kokosového mléka
Ošetření celého těla peelingem s krystalky z cukrové třtiny
Tlaková masáž
Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji
Masáž celého těla horkými mořskými mušlemi
Celotělový zábal s aplikací kokosového másla
Harmonizace mozkových hemisfér
Celková doba rituálu 120minut


 

 

Exkluzivní kokosová péče Pure Fiji z Tichomoří.
Již celá staletí používají ostrované jižního Tichomoří a Fidži panenský kokosový olej s květinovými výtažky pro vyživu, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů. Pure Fiji kosmetika přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí pro dnešní přírodní koupele a péči o tělo.
Kvalitní kosmetika Pure Fiji zpříjemní chvíle strávené péčí o Vaše tělo. Na chvilku se octnete v tichomořském ráji s šumící exotikou, bude vám příjemně a bude to na vás vidět.Co se skrývá za kvalitou?
Nejzákladnější součástí všech kosmetických výrobků značky Pure Fiji je kokosový olej. Naše tělo ho velice dobře snáší a beze zbytku absorbuje. Díky svému složení nezanechává na pokožce mastný film, výborně se vstřebává a okamžitě důkladně hydratuje pokožku ve všech vrstvách. Kokosový olej navíc vyniká vysokým obsahem přírodních látek v podobě vitamínů A, C a E a dalších, které mají výborné antioxidační schopnosti, a tak chrání kůži před vznikem volných radikálů, které narušují kolagenová vlákna, a tím vyvolávají stárnutí, vysychání a ochabování pokožky. Kokosový olej působí pozitivně nejen na vzhled vlasů a pokožky, ale má svůj podíl také na jejich obranyschopnosti a hojení (např. poranění, jizviček apod.) Na výrobu kosmetiky Pure Fiji se dále používají krystalky cukru z cukrové třtiny, exotické oříšky nebo kokosové mléko. Svými úžasnými vlastnostmi přispívají extrakty z tropických květin a tichomořského ovoce. To vše má synergický pozitivní efekt na stav pokožky a vlasů, který okamžitě poznáte.

Přírodní kosmetika Pure Fiji se postará o Vaši pleť i vlasy. Omladí a ochrání Vaši pokožku, dodá jí nádherný vzhled a pružnost. Kokosový cukrový peeling nebo kokosový krémový peeling zbaví Vaši pokožku nečistot a uvolní zanesené póry. Tělová a obličejová mléka se rychle vstřebají do pokožky, oživí ji a zanechají hydratovanou a vláčnou.

Masáž horkými mušlemi
120 minut 1090,- Kč

© 2013, Masážní studio Lenka, masáže pro vaše zdraví...