Druhy masáží: Klasická masáž Relaxační masáž Havajská masáž
Reflexní masáž Protimigrénová masáž Těhotenská masáž Dornova metoda
Breussova masáž Baňkování Manuální lymfodrenáž Kineziotaping
Masáž horkými mušlemi      

Akce a nabídky...    


Dárkový poukaz
Věnujte svým blízkým úžasný zážitek koupí dárkového poukazu a pozvěte je za odměnu do mého studia, plného odreagování a relaxace, kde každý načerpá spoustu pozitivní nálady.
Veškeré dárkové poukazy Vám připravím na míru, s osobním věnováním a podobně, přesně podle Vašich představ.
Nabídka pro firmy:
Při objednání 10 dárkových poukazů a více najednou získáte slevu 10 %.

Platnost dárkových poukazů a permanentek je 3 - 6 měsíců dle jejich hodnoty. Nevyčerpanou částku, ani její část, nelze zpětně zákazníkovi proplatit v hotovosti. Po uplynutí doby platnosti permanentky propadá hodnota nevyčerpané částky ve prospěch poskytovatele masérských služeb.
 

 


Permanentka
Udělejte si čas pro své tělo a svou mysl a nechte se unášet na vlnách příjemných pocitů v útulném prostředí mého studia v centru Chrudimi.

Zakupte si výhodnou permanentku na oblíbený druh masáže a využijte slev které vám nabízí.

Výhoda permanentky:
V ceně deseti hodin masáží získáváte další hodinu zdarma.

Objednané termíny jsou závazné. Zrušení nebo změna termínu je možná nejpozději 1 pracovní den před sjednaným datem (minimálně však 12 hod. předem). Při pozdní omluvě (tj. v den konání nebo později) či při neomluvené absenci zákazník zpětně uhradí poskytovateli masérských služeb za způsobenou ztrátu jednorázový kompenzační poplatek ve výši 50% z ceny masáže. Výjimku tvoří pouze zdravotní důvody potvrzené lékařem. Nedostaví-li se zákazník opakovaně na domluvenou návštěvu nebo nebude-li ochoten respektovat dané provozní podmínky, nebude dále objednáván.

 

 

 

 

 

© 2013, Masážní studio Lenka, masáže pro vaše zdraví...